Hizmetlerimiz

laboratuvar-1

Klinik Laboravutar

Laboratuvarlar sürekli yenilenen cihazlarla donanımlı olmalıdır. Sonuçlar internal ve eksternal kalite kontrol sistemleriyle  kontrol edilmelidir. Normalden yüksek yada düşük bulunan testler gerekirse teyid için uluslararası kontrol programlarına dahil olduğu bilinen başka bir laboratuvara göndererek aynı sonucu görmek ve bunu hastaya ve ilgili doktora belgeleyebilme özgüvenine sahip olmaktır.

goruntuleme-1

Görüntüleme

Röntgen, HSG (Histerosalpingografi), Computed Radyografi (CR) ve Dijital Mammografi, Ultrasonografi ve Renkli Doppler Ultrasonografi, Kemik Dansitometri, Ekokardiografi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

check-up

Check-Up

Kendinizi ve ailenizi sürekli sağlık kontrolundan geçirmenin yararını biliyor musunuz?
Sorunları önceden tanımak çözümü ya da önlem almayı kolaylaştırır.
Check –up bunun için yapılır.
40 yaş altı ve üstü, bay ve bayan ve çocuk check-up parametreleri farklıdır. Check-up yaptırırken panel testlerinin neler olduğuna dikkat ediyor musunuz?

panel-testler

Panel Testler

GLUKOZ MAMOGRAFİ (DİGİTAL) ÜRE TOTAL KOLESTEROL MEME USG KREATİNİN HDL KOLESTEROL KEMİK MİNERAL DANSİTOMETRİ AST LDL KOLESTEROL TRANSVAGİNAL USG ALT TRİGLİSERİT VÜCUT KİTLE İNDEKSİ TOTAL KOLESTEROL HOMOSİSTEİN KALSİYUM TAM İDRAR TAHLİLİ FOSFOR TAM KAN SAYIMI BUN SERBEST PSA SEDİMANTASYON TOTAL PSA TAM KAN SAYIMI AKCİĞER GRF KEMİK MİNERAL DANSİTOMETRİ TÜM BATIN ULTRASON VÜCUT KİTLE İNDEKSİ VÜCUT KİTLE İNDEKSİ

ozel-hizmetler

Özel Hizmetlerimiz

Denge laboratuvarları işyerinizde veya evde kan alma hizmeti vermektedir
Sağlığınız ile ilgili ya da sağlık konusunda merak ettiğiniz konuları web sitemizden bize ulaşarak sorabilirsiniz
Hemşiremiz evde enjeksiyonlarınızı yapabilir ya da tıbbi donanım gerektiren ev tedavilerinizi uygulayabilir.
Kurumlarınızdan alacağınız ödemelerinizi kurumdan aldıktan sonra da yapabilirsiniz.
Muayenehaneden laboratuvarımıza kadar gelmek yerine hemşiremiz bulunduğunuz muayenehaneden numunenizi alabilir.
Sperm analizleri için video, duş tek kullanımlık havlu terlik hizmetlerimiz ve donanımlı sperm numunesi verme odamız bulunmaktadır